:אנחנו לשירותך בכך עת, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אולמות תצוגה ראשיים


אולם תצוגה כפר סבא

אין ספק שכאשר רוצים לרכוש דלתות מעוצבות ברמה גבוהה, צריך לבדוק היטב את השוק,
מהי החברה ממנה רוכשים, מהי העלות, מהו חומר הגלם ממנו עשויה הדלת וכיוצא מכך.
אז מדוע דלתות בכפר סבא של חברת לידור דלתות נחשבות למומלצות וחדשניות בתחום? בואו נבדוק יחד.

דלתות הידרו – דלתות עמידות במים

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בקרב דלתות אלו הן דלתות שנהרסות ומתנפחות כשמגיעות במגע עם מים ולחות. אם בעבר לא היו פתרונות יעילים בדיוק לסוגיות מהסוג הנ”ל, הרי שכיום הדבר שונה לחלוטין. כיום ניתן ליהנות מדלתות הידרו שהן עמידות במים וזאת בשל חומרי הגלם האיכותיים וגם השיטות הטכנולוגיות שהתפתחו. על מנת להבין לעומק כיצד עובד תהליך יצירת דלתות הידרו בכדי שיהיו עמידים במים, ניתן להיכנס לקישור: דלתות עמידות במים – דלתות הידרו.

דלתות בכפר סבא בעיצובים אישיים

אחד מהיתרונות הבולטים של לידור דלתות היא האפשרות של בחירת דלת בהתאמה אישית מלאה לצרכיו של הלקוח. אם לדוגמא הלקוח רוצה עיצוב עתיק אבל מחומרי גלם יותר חדישים ששייכים דווקא לסגנון העיצוב המודרני (קרי,פלדה, ברזל וכדומה), הרי שבדיוק לשם כך שירות זה נועד. אפשרות זו מעניקה לבית לקבל את העיצוב המדויק שתמיד רציתם ולדעת בוודאות שחומרי הגלם והעיצוב שתמיד רציתם (מעבר לצבעים, פרזולים וכן הלאה) יבואו לידי ביטוי. לקריאה נוספת, ניתן להיכנס לקישור: עיצוב דלתות בהתאמה אישית בחברת לידור דלתות.

מחירים ומבצעים

בחברת לידור דלתות תוכלו למצוא מחירים אטרקטיביים ומבצעים משתלמים הן לדלתות כניסה והן עבור דלתות פנים. לדוגמא: דלת פנים מסוג “למינטו אגוז” ב-899 ש”ח. דלת כניסה מסוג “מצדה” רק ב-4490 ש”ח. דלת כניסה מסוג “בר” במחיר אטרקטיבי של 3990 ש”ח והרשימה עוד ארוכה.

לקבלת מידע על המחירים והיצע הדלתות שלנו, צרו איתנו קשר והצטרפו גם אתם למעגל לקוחותינו המרוצים.

טלפון: 09-9550577

לבנתיים, אתם מוזמנים לצפות בסרטון ולהתרשם מהמבחר העצום שיש ברשותנו!
icon

מבצעים

icon

בנה בעצמך

icon

דלתות פנים

icon

דלתות כניסה

לשיחת ייעוץ אישית בחינם, נא מלאו שם וטלפון