:אנחנו לשירותך בכך עת, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אולמות תצוגה ראשיים


אולם תצוגה בית שמש

לתת לדלתות פנים בבית שמש את הכבוד המגיע להן

לא כל חברה מציעה גם דלתות למכירה וגם בית מלאכה במקום. אז אם אתם מחפשים דלתות בבית שמש, הרווחתם פעמיים: אנו גאים להציע עבור לקוחותינו שירות מקיף, שחשב מראש כבר על הכל: תוכלו לבוא ולהתייעץ עם אנשי הצוות של אולם תצוגה בית שמש, ולהציג בפניהם את הרעיון העולה בראשכם לדלת הבית. לאחר הייעוץ, המומחים שלנו כבר ידאגו לכך שההזמנה תיעשה במקום, ובדיוק בהתאם לרצונותיכם. את הדלת שלכם תקבלו תוך זמן קצר, על ידי המתקינים שלנו – הכל תחת קורת גג אחת.

תתרגלו לרעיון – דלת בהזמנה אישית

אנו מציעים לכם שירות חסר תקדים של עיצוב הדלת באופן אישי. אנשי הצוות של אולם תצוגה בית שמש מומחים בייעוץ ובהפיכת כל רעיון למציאות, ויחד איתכם נתכנן לפרטי פרטים את החומרים, הצבע והעיצוב שיהיו בדלת הבית שלכם. אנו מבינים את הצורך ברצון לבטא את עצמכם ככל שניתן בעת עיצוב הדלת, ולכן העמדנו לרשותכם אפשרות ייחודית זו. לאחר מספר ימים, הדלת תהיה מוכנה להתקנה בביתכם, ולאחר שנתאם איתכם את מועד ההתקנה היא תהפוך לחלק מהבית, וזאת מבלי שתיאלצו לחפש מתקין במקום אחר. הזמנת העיצוב האישי תקפה לכל סוגי הדלתות: דלתות פנים ודלתות כניסה, דלתות לבית, למשרד או לכל בנין אחר.

אולם תצוגה בית שמש – כל פתרון, לכל אחד

מבחר הדלתות שאנו מעמידים לרשות הלקוחות הוא רחב מאד: דלתות כניסה ודלתות פנים מפלדה, דלתות מעץ, דלתות פורניר, דלתות למינטו ועוד ועוד. כמו כן, תוכלו לבחור את צבע הדלת מתוך מגוון רחב מאד של דלתות – החל מחום אדמדם ועד לכסוף, ירוק ושחור, וניתן לשלב בדלתות גם אלמנטים דקורטיביים כמו חלונות זכוכית בגדלים שונים, פסי מתכת, סורגים מעטורים ומשקופים עיוורים. הדלתות מאפשרות לכם פתח לעולם חוויתי של עיצוב וסגנונות, וממנו תוכלו ליצור לעצמכם בדיוק את מה שמתאים לכם.

השירות של אולם תצוגה בית שמש

הדלת היא השער לעולם שלכם, והיא המקשרת בין הפנים לחוץ. התאמתה לסגנון הייחודי שלכם היא הכרחית, מפני שלעיצוב האלמנטים בבית יש חשיבות מכרעת באווירה שתשרה בו – והדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בדלתות הפנים והכניסה. אם אתם מתלבטים לגבי הזמנת דלת חדשה, מטעמי מחיר או תזמון, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלנו, ולהיות מופתעים מהמחירים. אנו מציעים דלתות במבצעים ובהנחות משמעותיות, וזאת מבלי להתפשר על איכות החומרים והשירות האדיב והמקצועי.

גם אתם רוצים להיות חלק מהמהפכה? צרו איתנו קשר ותגלו עולם של צבעים ועיצובים, ואנו כבר נדאג לכל השאר!
טלפון: 02-9952242
icon

מבצעים

icon

בנה בעצמך

icon

דלתות פנים

icon

דלתות כניסה

לשיחת ייעוץ אישית בחינם, נא מלאו שם וטלפון