:אנחנו לשירותך בכך עת, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אולמות תצוגה ראשיים


סניפים

אולם תצוגה אור יהודה

אין כמו להגיע לאולם תצוגה ולבחור ממנו את הדלת הבאה שלכם. בין אם אתם בונים בית חדש, או מתכננים שיפוץ – דלתות לידור הם הפתרון המושלם. על כך יעידו הלקוחות הרבים שבאים מדי יום להתרשם מדגמי הדלתות שלנו באור יהודה. אולם תצוגה אור יהודה הוא אחד משלושת המרכזים של חברת לידור דלתות, ואנו גאים להציע לכם את התוצרת שלנו בכל יום מהבוקר ועד אחר הצהריים.

אולם תצוגת דלתות בירושלים

DSC_8644

אם אתם מחפשים דלתות פנים בירושלים או דלתות כניסה בירושלים, בודאי יצא לכם לגלות כמה קשה למצוא בדיוק את מה שרוצים: התאמת החומרים לדרישות ומציאת העיצוב המושלם מחייבים היצע רחב של דלתות, ואין כל סיבה שתתפשרו על החלומות שלכם. בזכות עולם העיצובים של דלתות לידור תוכלו להפסיק לחפש; אנשי הצוות של אולם תצוגה ירושלים מציעים לכם להתרשם מממגוון הרחב של דלתות בירושלים – בין אם אתם מחפשים דלתות כניסה בירושלים ובין אם אתם מחפשים דלתות פנים בירושלים, ולא משנה מאיזה סוג.

אולם תצוגה בית שמש

DSC_8421

לא כל חברה מציעה גם דלתות למכירה וגם בית מלאכה במקום. אז אם אתם מחפשים דלתות בבית שמש, הרווחתם פעמיים: אנו גאים להציע עבור לקוחותינו שירות מקיף, שחשב מראש כבר על הכל: תוכלו לבוא ולהתייעץ עם אנשי הצוות של אולם תצוגה בית שמש, ולהציג בפניהם את הרעיון העולה בראשכם לדלת הבית. לאחר הייעוץ, המומחים שלנו כבר ידאגו לכך שההזמנה תיעשה במקום, ובדיוק בהתאם לרצונותיכם. את הדלת שלכם תקבלו תוך זמן קצר, על ידי המתקינים שלנו – הכל תחת קורת גג אחת.

אולם תצוגה חיפה

רחוב בעלי מלאכה 18,צ’ק פוסט, חיפה. טלפון 04-6277922

IMG_1201
icon

מבצעים

icon

בנה בעצמך

icon

דלתות פנים

icon

דלתות כניסה

לשיחת ייעוץ אישית בחינם, נא מלאו שם וטלפון