:אנחנו לשירותך בכך עת, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אולמות תצוגה ראשיים


דלתות כניסה מחירים

18.04.2017

מגוון סוגים של דלתות כניסה מעוצבות

הבית הישראלי השתנה במהלך השנים והתעצב לפי האופנה הקיימת בחו”ל. אדריכלים צעירים מקבלים השראה גדולה מהאדריכלות העולמית ומיישמים אותה על פרויקטים פרטיים או מסחריים.
כיום, הבית הישראלי רחב מימדים, עם חללים גדולים, מחוברים ללא הפרדה בין אזור הסלון, פינת האוכל והמטבח. הבחירה בסגנון, מנימליסטי או פרובאנס כפרי, היא לפי טעמם האישי של הדיירים. משפחה עם ילדים תתחשב באזור הסלון כאזור הכי פופולארי בבית, לכן יהיה כדאי להשקיע באזור זה וליצור מרחב משפחתי נוח. לידור דלתות מציעה דלתות כניסה מחירים בטווחים שונים, לשדרוג הכניסה לביתת והמראה החיצוני של המבנה.

עץ או פלדה

חברת לידור דלתות מייצרת דלתות כניסה מחירים שונים לדלתות עץ או פלדה, המעוצבות בסגנון שונה, לפי טעמו האישי של הלקוח. בעבר היה נהוג לרכוש דלתות כניסה מפלדה, מאחר והן היו הדלתות הבטוחות ביותר, המיוצרות מפלדה וממנגנון מאובטח. כיום גם דלתות העץ מאובטחות ברמה גבוהה, חברת לידור דלתות מייצרת דלתות עץ עם מערכת מנעולים של מולטיטק, המבטיחה הגנה מקסימאלית מפני פריצה. בחירת דלתות כניסה מחירים בטווחים שונים, יאפשרו לכם לסגנן את הבית בסגנון כפרי וחם, המשרה אווירה משפחתית ומאוחדת. ההבדל בין דלתות הכניסה מעץ לדלתות הכניסה מפלדה, הוא בעיקר בחומר, מאחר שניתן לעצב את שני הסוגים בצורה דומה.

דלת כניסה במבצע

דלתות כניסה מחירים במבצע, ניתן לבחור ממגוון גדול של דגמים, להתאמה אישית למבנה הבית ולטעם האישי. דלת הכניסה היא הדלת החשובה ביותר בכל הבית, מאחר וגם עוברי האורח יכולים לראות דלת זאת, המתחברת באופן ישיר לעיצוב ולאדריכלות של מבנה הבית. כמו כן, דלת הכניסה מקדמת אותנו לברכה בכניסה לבית ונסגרת מאחורינו כשאנחנו יוצאים מהבית. המפגש עם הדלת הוא בתדירות גבוהה מאוד, לכן חשוב שדיירי הבית יאהבו את הדלת, שתשרה עליהם אווירה נעימה ונינוחה.

דלתות כניסה מעוצבות

חברת לידור דלתות מציעה ללקוחותיה להגיע ולהתרשם באופן מוחשי ממבחר דלתות, באולמות התצוגה הנמצאים בירושלים, אור יהודה או בית שמש. דלתות הכניסה המוצגות הן דלתות מעוצבות מדגמים שונים כגון שלכת, פנורמי, יווני, מרקורי, נפחות, מודרני ועוד. באולמות התצוגה ניתן לראות דגמים שונים ולשנות אותם מבחינת צבע ועיצוב, לפי הבחירה שלכם. דלתות בעיצוב אישי, בסגנון ייחודי המתאים לבית פרטי, דירה או משרד.

דלתות כניסה מחירים

לכל דלתות כניסה מחירים שונים, אך ישנן דלתות כניסה במבצע משתלם במיוחד, יחד עם דלתות פנים מעוצבות. איכות הדלתות ברמה גבוהה מאוד, עד הפרט האחרון, בגימור מושלם ומדויק. בחירת סוג הדלת, אם פלדה או עץ, צריכה להתחשב רק בעיצוב ולא מבחינת אבטחה, מאחר וכיום דלתות מעץ מיוצרות עם מערכת מנעולים מאובטחת ברמה גבוהה. לידור דלתות עובדת עם חברת מולטיטק, המייצרת מנעולים חכמים המקנים לבית בטיחות אופטימאלית ללא פשרות.

לשיחת ייעוץ אישית בחינם, נא מלאו שם וטלפון