:אנחנו לשירותך בכך עת, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אולמות תצוגה ראשיים

דלתות חוץ

דלתות לידור

לא לכל בית יש דלת חוץ מרשימה, אבל כשעוברים ליד אחת כזאת, יודעים זאת מיד. אנו מציעים לכם דלתות חוץ מרשימות, עמידות ומעוצבות – שיציתו לאורחים שלכם את הדמיון. היום יותר אנשים מבינים את החשיבות שבעיצוב הבית – ובמיוחד את חשיבותו של אזור הכניסה לבית.

דלתות חוץ – המבחר של לידור

אנו בדלתות לידור מציעים לכם שלל דלתות חוץ, בעיצוב שיתאים בדיוק למה שאתם מחפשים. בזכות פריסתם של אולמות התצוגה שלנו על פני אזורים שונים, תוכלו ליהנות מהגעה מהירה למקום, וכן מזמינות המתקינים שיבואו לביתכם לאחר שתבחרו את הדלת שלכם – והכל באחריותנו. אולמות התצוגה שלנו נמצאים בערים בית שמש, ירושלים ואור יהודה, ותוכלו להתייעץ עם אנשי הצוות המומחים שלנו בכל נושא הקשור לעיצוב, לאיכות ולעמידות הדלתות. המומחים של לידור העומדים לרשותכם באולמות התצוגה מנוסים במתן מענה לכל פנייה, והשירות שלנו ידוע ביחס האישי שאנו מעניקים לכל אחד ואחד.

 

הניסיון

אנו עוסקים בעיצוב ובייצור דלתות, כמו גם בשיווקן, מזה שנים רבות, ועם הזמן צברנו לנו שם וניסיון שאין לו מתחרים בתחום. אנו יודעים לזהות את הרצון של כל לקוח ולקוח, לפעמים עוד לפני שהוא הצליח לבטא זאת במפורש בעצמו; הגשמת חלומות עבורנו היא משימה שביומיום, ואנו מומחים במתן מענה לכל רעיון – כולל יצירת דגמים חדשים של דלתות חוץ ופנים מאפס, בהתאם להזמנתו האישית של הלקוח. ולמי שחושש, אין זה אומר שעליכם לוותר על הרצונות שלכם – למרות הניסיון שאנו מביאים איתנו, אנו קשובים לרצונות שלכם ועובדים בתיאום מלא איתכם; הדרישות שלכם עומדות מעל הכל, ואנו מבינים את משמעותה של הכניסה למבצר הפרטי שלכם.

דלתות חוץ מזמינים רק אצל המקצוענים

עיצוב ועמידות הם אמנם אלמנטים חשובים שיש להתחשב בהם בבחירת הדלת, אך חשובה יותר מכל היא השמירה על בטיחותם של בני הבית. כל הדלתות שלנו עומדות בתקני הבטיחות הנדרשים, ואף הרבה יותר מכך. אנו מקפידים להשקיע בכל פרט ופרט בנושא זה, ואיננו מקלים בכך ראש לאורך כל תהליך הייצור. כך, כשאתם מתקינים דלת כניסה או דלת פנים של לידור, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם בטוב ביותר עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם. הבטחון וההגנה שאתם מעניקים להם, הם האחריות שלנו.

גם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור הבית שלכם? פנו אילנו ותתחדשו בדלת איכותית, מעוצבת ובטיחותית!

icon

מבצעים

icon

בנה בעצמך

icon

דלתות חוץ

icon

דלתות פנים

icon

דלתות כניסה

לשיחת ייעוץ אישית בחינם, נא מלאו שם וטלפון


.