:אנחנו לשירותך בכל עת, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
  נא השאר פרטים


  התקנת דלתות פנים כחלק מרכישת הדלת

  18.04.2017

  יתרונות התקנת דלתות פנים

  אנו יודעים – ניתן למצוא כיום הרבה חברות דלתות וכל אחת מהן בעלת היתרונות והחסרונות שלה.
  אנו רוצים לדבר פה על עצמנו ולהסביר לכם, בנקודות, מדוע אנו יכולים לחסוך לכם כסף, בדיוק כפי שאנו חוסכים לאלפי הלקוחות שלנו מדי חודש.

  התקנת דלת פנים כיצד אנו נחסוך לכם כסף?

  חיסכון מספר 1: יש ברשותנו מספר סניפים כך שאנו חוסכים את הנסיעה הארוכה, שיכולה מאוד להיות ללקוח אשר מעוניין לנסוע לחברת דלתות בקרבת ביתו.

  חיסכון מספר 2: מבצעים משתלמים המשתנים באופן קבוע. אנו תמיד חושבים איך לפנק את קהל לקוחותינו ואיך לבוא לקראתם ולכן אצלנו, מדי תקופה, תוכלו לראות מבצעים חדשים המתווספים ומשתנים כך, שקהל לקוחותינו יוכלו ליהנות משני דברים: דלתות באיכות גבוהה לצד מחירים משתלמים לכיס. הקליקו אודות דלתות פנים במבצע.

  חיסכון מספר 3: אצלנו מחיר ההתקנה כלול כבר כך שאין כל צורך להוציא כסף נוסף על ההובלה והתקנה – מדובר על חלק ברור מאליו ובלתי נפרד מהמחיר שמשלמים.

  חיסכון מספר 4: אנו מציעים מבצע יוצא מן הכלל, (הכולל בתוכו מגוון של אפשרויות בכל הנוגע אל העיצובים של דלתות הפנים) כך, שכאשר רוכשים מספר של דלתות בבת אחת, בכל מיני סוגים, ניתן ליהנות ממחיר אטרקטיבי.

  חיסכון מספר 5: לא פעם מגיעים אלינו לקוחות ששוקלים לרכוש דלת למרות שהדלת שלהם עדיין נמצאת במצב טוב, אך זקוקה לתיקון קל, גם במצבים אלו אנו מציעים מגוון של אפשרויות החל מתיקוני דלתות על ידי בעלי המקצוע שלנו או ציפוי מחדש לדלת – דבר שהוכיח עצמו לא פעם ולא פעמיים כשיטה יוצאת מן הכלל שפשוט עובדת ולא פחות חשוב מכך – נראית מעולה.

  כאמור, אנו גם מספקים מגוון של מבצעים וסגנונות עבור דלתות כניסה לבית, במידה ואתם מתעניינים בכל הנוגע אל דלתות כניסה במבצע הקליקו כעת.

  לשיחת ייעוץ אישית בחינם, נא מלאו שם וטלפון