:אנחנו לשירותך בכל עת, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
  נא השאר פרטים


  דלתות הזזה מזכוכית פיתרון עיצובי נהדר

  18.04.2017

  מגוון עיצובים ויתרונות של דלתות הזזה מזכוכיות

  בוודאי שמעת מספר פעמים על כך שעולם הדלתות השתנה באופן משמעותי בשנים האחרונות נכון?, אז על כך אין צורך להכביר במילים. אחד מהתחומים שהשתנו בצורה יוצאת מן הכלל בעולם הדלתות הן דלתות הקשורות לאמבטיות/מקלחונים/שירותים. התחום הנ"ל כה התפתח שכיום ניתן אפילו למצוא דלתות מזכוכית שברגע שאדם נכנס אל תא השירותים, דלת הזזה זכוכית משנה את צבעה. הקדמה, הטכנולוגיה והעיצובים עושים את שלהם בכל הנוגע לדלתות הזזה מזכוכית ובדיוק על כך נדבר כיום.

  מהן האפשרויות של דלתות הזזה מזכוכית?

  ובכן, כאשר מחפשים דלתות הזזה מזכוכית, כפי שציינו, הרי שאלו מתאימות לאזורים ספציפיים בבית וכן, גם במשרדים. האפשרויות של דלתות אלו הן נרחבות מאוד: ניתן לקחת זכוכית רגילה ושקופה כפי שכולנו מכירים, ניתן לקחת זכוכית משודרגת עם "הדפסים", כלומר, ציור או הדפס אותו בוחר הלקוח כאשר הדפס/ציור זה יכול להיות פסים רוחביים על הדלת או הדפס של פרחים בגוונים שונים, זכוכית בגוונים מסוימים (גוונים אלו יכולים להיות ירקרקים, חומים וכן הלאה), זכוכית "אטומה" ועוד אפשרויות נוספות.

  מהן היתרונות של דלת הזזה מזכוכית?

  רבים מחפשים כאשר רוכשים מוצר כלשהו, ובצדק, את היתרונות הגלומים בו. אז מהם היתרונות של דלת הזזה זכוכית? שאלה מצוינת. ניתן למצוא מספר יתרונות, כגון: ראשית כל, היתרון העצום של דלתות הזזה מזכוכית היא העובדה שהן חוסכות מקום (בין אם מדובר על משרד או בית קטן – הדבר חיוני מאוד). דלתות אלו נגררות על מסילה. יתרון נוסף אותו ציינו לעיל היא העובדה שניתן לעצב לגמרי לבד את הדלת באמצעות מגוון של אפשרויות. יתרון נוסף שלמרות שדלתות זכוכית מיועדות למקומות ספציפיים, כמובן שניתן להתקין ותן בכל מקום בבית בו חפץ הלקוח. היתרון המרכזי האחרון אותו אנו מעוניינים להזכיר שבעקבות הטכנולוגיה המפותחת – דלתות אלו נסגרות לאט-לאט מה שמונע את טריקתן וחשוב מכך – את שבירתן.

  לשיחת ייעוץ אישית בחינם, נא מלאו שם וטלפון